Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube (/problem-z-odtwarzaniem-filmikow-na-youtube-24024-t)



Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - bezkomentarza - 30.05.2012 20:22

Siema! Od mniej więcej miesiąca prześladuje mnie jeden problem na YouTube. Chodzi o to, że jak włączam filmik to mi się strasznie długo ładuje i się włącza po paru minutach lub w ogóle, lub jeszcze wyskakuje komunikat: "Błąd, spróbuj później" - coś takiego. Flash niby jest. Mam Chrome.
PS szukałem na forum. Zniesmaczony


RE: Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - peciaq - 30.05.2012 23:31

Flash jest, ale pytanie jaki? Może warto by go przeinstalować albo zaktualizować?


RE: Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - bezkomentarza - 31.05.2012 13:06

Wersja to 11.2. Ten problem występuje we wszystkich przeglądarkach.


RE: Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - peciaq - 31.05.2012 17:54

Przeinstalowałeś?
Spróbuj odinstalować Flasha, wyczyścić rejestr z pozostałości, restart i instalacja na nowo.


RE: Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube - bezkomentarza - 31.05.2012 19:15

Działa, dzięki. Dziwie się czemu na to nie wpadłem, choć odinstalowałem wcześniej już parę razy Flasha, i potem znów go zainstalowałem, bez skutku. Dla ciekawych; należy wyłączyć wtyczkę Flash w przeglądarce np. w Chrome przyciskiem "Wyłącz" w opcjach. Potem wejść na stronę Adobe, pobrać najnowszą wersje Flasha. To wszystko. Kolejny prosty problem rozwiązany. Dzięki. :]
Pomógł poleciało. Cwaniak


Problem z odtwarzaniem filmików na YouTube (rozwiązany) - peciaq - 31.05.2012 19:29

Wątek rozwiązany.