Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Windows Update - problem

 
Poirytowany94
Wdrażany
Liczba postów: 10
Post: #1

Windows Update - problem


Witam.
Posiadam oryginalnego Windows 7 Home Premium (64 bitowego). Niestety musiałem zrobić format, ponieważ system odmówił współpracy. Zainstalowałem więc Windowsa, niezbędne sterowniki od płyty głównej MSI Z77A-GD55 (Chipset, LAN, Audio, USB 3.0, Intel ME, oraz Intel Smart Connect). Następnie zainstalowałem sterowniki od nVidii, w wersji 347.25 (mam GTX 660 TI), więc prawidłowe. Po zainstalowaniu sterowników nie było żadnych nieznanych urządzeń w Menedżerze. Zrestartowałem komputer, uruchomił się ponownie. Wszedłem więc w Windows Update w celu zainstalowania aktualizacji. Wyszukało mi 207 poprawek. Poprawki pobrało, zaczęła się instalacja. Niestety instalacja trzech poprawek nie powiodła się. Po konfiguracji zainstalowanych poprawek i ponownym uruchomieniu systemu wyskoczył również blue screen. Poniżej daję listę niezainstalowanych poprawek, wynik polecenia sfc /scannow oraz chkdsk, szczegóły błędów z Windows Update, oraz plik DMP ze szczegółami blue screena. Próbowałem używać narzędzi do naprawy Update, niby się powykonywało, ale aktualizacji nie znajduje.

Czy możliwe jest, że zainstalowane sterowniki Nvidii (347.25) sprawiają te problemy?

Temperatury są w jak najlepszym porządku, sprawdzam regularnie programem HW Monitor.

Nie mam już sił. Myślałem, żeby zrobić kolejny format, zainstalować sterowniki (po każdym zrobić ponowne uruchomienie), zainstalować sterowniki od producenta karty (ASUS), z płyty, uruchomić ponownie i wtedy odpalić narzędzia do naprawy Windows Update i dopiero po tym aktualizować. Czy to może pomóc?


Pełna specyfikacja komputera:

Intel Core i5 3570k Stockowe Parametry
MSI Z77A-GD55 Stockowe Parametry
ASUS GTX 660 TI TOP Stockowe Parametry
Kingston HyperX Grey Series 2x4GB 1600 MHz Stockowe Parametry
Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM 64 MB Cache SATA III (1000DM003)
Silentium PC Deus M1 550 W



Szczegóły błędów z dziennika zdarzeń:

Kod:
Nazwa dziennika:  System
Źródło:         Microsoft-Windows - Windows Update Client
Data:           2015-02-11 22: 07: 50
Identyfikator zdarzenia: 20
Kategoria zadania:  Windows Update Agent
Poziom:         Błędy
Słowa kluczowe:  Niepowodzenie, Instalacja
Użytkownik:     SYSTEM
Komputer:       Maszynka
Opis:
Instalacja nie powiodła się:  system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x8024200d:  Aktualizacja zabezpieczeń systemu Windows 7 dla systemów opartych na procesorach x64 (KB3029944).


Nazwa dziennika:  System
Źródło:         Microsoft-Windows - Windows Update Client
Data:           2015-02-11 22: 46: 09
Identyfikator zdarzenia: 20
Kategoria zadania:  Windows Update Agent
Poziom:         Błędy
Słowa kluczowe:  Niepowodzenie, Instalacja
Użytkownik:     SYSTEM
Komputer:       Maszynka
Opis:
Instalacja nie powiodła się:  system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x80070643:  Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft .NET Framework 4 w systemach Windows XP, Server 2003, Vista, Windows 7, Server 2008 i Server 2008 R2 dla syst. opartych na proc. x64 (KB2742595).


Nazwa dziennika:  System
Źródło:         Microsoft-Windows - Windows Update Client
Data:           2015-02-11 23: 09: 07
Identyfikator zdarzenia: 20
Kategoria zadania:  Windows Update Agent
Poziom:         Błędy
Słowa kluczowe:  Niepowodzenie, Instalacja
Użytkownik:     SYSTEM
Komputer:       Maszynka
Opis:
Instalacja nie powiodła się:  system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x800f0902:  Windows Update Aux.


Nazwa dziennika:  System
Źródło:         Microsoft-Windows - Windows Update Client
Data:           2015-02-11 23: 09: 51
Identyfikator zdarzenia: 20
Kategoria zadania:  Windows Update Agent
Poziom:         Błędy
Słowa kluczowe:  Niepowodzenie, Instalacja
Użytkownik:     SYSTEM
Komputer:       Maszynka
Opis:
Instalacja nie powiodła się:  system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x80242016:  Aktualizacja listy widoku zgodności programu Internet Explorer 8 dla systemu Windows 7 x64 (KB2598845).


Nazwa dziennika:  System
Źródło:         Microsoft-Windows - Windows Update Client
Data:           2015-02-11 23: 16: 47
Identyfikator zdarzenia: 20
Kategoria zadania:  Windows Update Agent
Poziom:         Błędy
Słowa kluczowe:  Niepowodzenie, Instalacja
Użytkownik:     SYSTEM
Komputer:       Maszynka
Opis:
Instalacja nie powiodła się:  system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x800f0902:  Windows Update Aux.

Log z Windows Update:


Cały plik system z dziennika zdarzeń:


Plik DMP ze szczegółami blue screena.:


Windows Update - problem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2015 00:56 przez Poirytowany94.)

12.02.2015 14:58

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows Update - problem - Poirytowany94 - 12.02.2015 14:58
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem w Windows Update (błąd 80244019) - prośba o sprawdzenie logów PiotrekZabrze 13 19.768 24.01.2016 10:20
Ostatni post: PiotrekZabrze
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.